Září 2008

!! THE END !!

30. září 2008 v 16:02
The end,
Asi už víte co mám na mysli tento článek se mi píše ztěží chcese mi brečet ale to co ted tady napíšu uš se nedá napravit !!
No prostě už mě tento blog nebaví vím že sem blbá že se tak pěknýho blogu vzdávám ale vždyt' ví víte že někdy musím být konec ! Je mi to líto hlavně mích SBéček ! Je mi na brečení ! Možná že se nědy vrátím možná taky ne ! No prostě mně začala bavit zpěvačka Avril Lavigne ! O ní jsem si založila noví blog ! Dám vám sem adresu kdybyste náhodou Sbéčka chtěli spřáttelit na mím druhým blogu tak můžete ale to asi pochybuju že byste chtěli :,( ! Ten blog mi nechala jedna kámoška ona si ho jen založila ale neuměla to s ním takže mi ho dala takže se nedivte jakou to má adresu ! Je mito fakt moc líto ! Sbéčka nemyslete si že když sem si založila novej blog a tohoto se vzdám tak ás nemám ráda já vás mám strašně ráda ! a taky proto bych si přála aby aspon' náký Sbéčka mi napsaly na můj druhej log a spřátelili s mím druhým blogem!
Takže SBé mějte se pěkně i vy kteří mě navštěvujete mějte se pěkně !!
Vaše Kikas
Můj nový blog je tady
Ps.: Na tom druhým blogu mám jinou přezdívku ( M!s.Týnka)

Obnovení SB

24. září 2008 v 18:09 Moje blbé kecy !!
Ahoj , asi nechápete o čem mluvím ale zname ná to že mám hodně SB tak sem řekla že to udělám tak kdo se sem z SB nepodepíše vymažu ho ! Je mi to líto dělám to nerada ale musím to udělat !
Takže takhle to bude v komentech vypadat :
Jméno/Nick :
Proč semnou chceš zůstat ? :
Tento článek tu bude do soboty neboneděle je mi to fakt líto ale musím to udělat
Takže máte čas od 24. září do 27.9. nebo 28.9.

Růžové kameny zachraňují životy

23. září 2008 v 13:59 !! Něco pro holky !!
Věděli jste, že blýskavé kameny, přesněji řečeno růžové křišťály, mohou zachraňovat životy? Navléknutím zářivého prstenu, třpytivého náramku či přívěsku můžete zabrátit sobě i dalším ženám prohrát boj se zákeřnou rakovinou prsu.Pro společnost Swarovski, předního světového výrobce broušeného křišťálu, se již stalo tradicí podporovat zvyšování povědomí o nutnosti předcházet rakovině prsu, a to kolekcí "Pink Hope". Každoročně v mezinárodním měsíci boje proti rakovině prsu Swarovski představuje speciálně navržené šperky a daruje 20 % z příjmu z jejich prodeje ligám proti rakovině a společnostem bojujícím proti rakovině. Propagační kampaň "Pink Hope" začala v USA a rozšířila se do Velké Británie a dalších evropských zemí. Vedena upřímným přáním zvýšit povědomí o nutnosti předcházet rakovině prsu a pečovat o zdraví se k této akci v několika posledních letech přihlásila řada zemí. Jejich dary velkou měrou přispěly k práci místních lig proti rakovině a společností bojujících proti rakovině, a umožnily tak podporu pacientů s rakovinou prsu a aktivity zaměřené na zvyšování povědomí o nutnosti prevence. Česká republika se kampaně "Pink Hope" prvně zúčastnila v roce 2006 a od té doby propagační akce úspěšně pořádá. Výnos z akce bude věnován Lize proti rakovině Praha. Letošní závazek společnosti Swarovski je vyjádřen třemi speciálně navrženými šperky "Pink Hope" v limitovaných edicích. Všechny jsou růžové - což je barva mezinárodně spojená s rakovinou prsu - a vyjadřují solidaritu toho, kdo je nosí, s pacienty trpícími rakovinou prsu.
foto

Vytas drápky

23. září 2008 v 13:58 !! Něco pro holky !!
nehtiky1. Vyživuj Je pravda, že strava se odráží i na kvalitě nehtů. Ruku na srdce - dopřáváš jim dostatek vitaminů a minerálů? - křehké nehty - nedostatek vitamínu A a vápníku - bílé fleky na nehtech - nedostatek bílkovin a vitamínu C - měkké nehty - nedostatek vápníku - zažloutlé, hrbolaté nehty - může to být známkou plísňové infekce Pokud chceš stav nehtů zlepšit, dopřej jim, co potřebují. Jez hodně ovoce a zeleniny. Dostatečně pij! Pokud nepiješ, nehty se třepí a lámou.
lakDeníček - 23.září Ráno

23. září 2008 v 6:28 Věci na objednávku
- 23.září
- Du do školy
- kakao
- 6:27
- Doma
- ne
- Ryflea triko
- nic
- tma
- JO
online.gif image by spookys-graphix - Ofline
study.gif image by spookys-graphix- jdu
Čaw bobani ,
tak du do školy tak se musím učesat abych vypadala k světu :)
Tak se mějte :)

pusinky...? :o** xD

22. září 2008 v 17:48 Ostatní pictures
http://blazen-cherry.blog.cz/

Barbie•Loves Mac (Cosmetic's)

22. září 2008 v 17:45 Moda


maras:D
google

Gloomy Bear boty

22. září 2008 v 17:44 Moda
zdroY: KDYŽ KLIKNEŠ XD

Punčošky

22. září 2008 v 17:42 Avošky

Návštěvnost 0.8

22. září 2008 v 17:14 Návštěvnost
Navstevnost za minuly tyden je:
Pondeli: 43
Utery: 21
Streda: 20
Ctvrtek: 19 ejmín' :,(
Patek: 47
Sobota: 73 Nejvíc :)
Nedele: 53
Celkem: 276

Supr číča + supr hudba

21. září 2008 v 16:31 FunnyBlog 27 "Cute i'm not cute"

21. září 2008 v 15:35 Poslouchárna