Netradiční Soutěžka

31. července 2008 v 18:17 |  Bleskovky
Aspoň uvidím kolik mích SBé se zůčasní a podle toho si mě áží jestli sem dobré sbé pro vás tak se zůčastněte a udělejte mi radost a dejte mi to jako dárak k narozkám které budu mět za pár dnů :)a aspoň se nebudu nudt bo su u babičky a když tak vám i odepíšu :)) uvidíme :)Napište i z dovši nebo odkud koliv nebo i pohled s dopisem :)

Takže tahle sutěž spočívá v tom že to bude soutěž kdo
mi napíše ten nejlepší dopis :) může se jí zůčastnit kdo chce. Prostě mi naíšeš dopis jak se máš jaké je u vás počasí a hlavně jak se ti íbí můj blog a co bychs na něm změnil-a atd a ak napiš něco o svém blogu aták no .. Je to velmi jednoduché..!A taky tomu dopisu udělej nějakej desing vyparvy pokresly atd budu moc ráda :)
Vem si papír a propisku a napiš dopis, pak si zajd na pištu nebo někam kde prodávají známky kup 10 kč známku a obálku vlož do obálky dopois a zalep a pošly napiš na obálky adresu a jméno a jen čekej než ti napíšu na blog že mi tvůj dpis přišel po přečtení všech dopisů je vhodnotím a napíšu kterej dopis vyhrál .. Dostane za odměnu diplomek který si pak vyzvedne u mě na blogu .:) Není to o tom že si íšeme na vzájem na blog ale o tom jaký ten šlovět je to se v tom dpise pozná takže se těším :) A doufám že vám nejde o těch 10kč za známku :)
A aspoň uvidím kolik mích SBé se zůčasní a podle toho si mě áží jestli sem dobré sbé pro vás tak se zůčastněte a udělejte mi radost a dejte mi to jako dárak k narozkám které budu mět za pár dnů :)
Moje jméno : Kristýna Pojezdná
Ulice : Skrýšov 5, Polná
PSČ: 588 13
Ps. : Na ten dopis napište i přezdívku a blog xD Jestli uš to nikdo udělal tak uš nemusí a ani když to nechce tak nemusí
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama